Tájékoztató az eljárás eredményéről
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Vállalkozási keretszerződés keretében az Európai Unió társfinanszírozásával (ÁROP, EKOP keretében) megvalósult és megvalósuló kormányablakok működésének bemutatására és népszerűsítésére vonatkozó kommunikációs kampány, médiavásárlással, kreatív tervezéssel, valamint gyártással kapcsolatos feladatainak megtervezése és lebonyolítása.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 13: Reklámszolgáltatások
A teljesítés helye: Magyarország egész területe.
NUTS-kód HU1 KÖZÉP-MAGYARORSZÁG,HU2 DUNÁNTÚL,HU3 ALFÖLD ÉS ÉSZAK
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások, 79416000 Public relations szolgáltatások, 79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások, 79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások, 79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információkA szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: igen
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 1 574 803 149 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás