Obavijest o sklopljenim ugovorima
Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave
Kartice za gorivo — 06B10/2014/M003
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 27: Ostale usluge
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Nabava goriva u EU-u i državama koje s njom graniče.
NUTS kod
II.1.4)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Kartice za gorivo s pomoću kojih su vozačima Europskog parlamenta dozvoljene kupovina i korištenje pomoćnih cestovnih usluga u mreži benzinskih postaja diljem Europe, bez izravnog plaćanja. Umjesto toga, Europski parlament dobiva račune izravno.
II.1.5)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)63712600 Usluge punjenja rezervoara vozila
II.1.6)Podaci o Sporazumu o javnoj nabavi (GPA)Ugovor obuhvaćen Sporazumom o javnoj nabavi (GPA): da
II.2)Konačna ukupna vrijednost ugovora
II.2.1)Konačna ukupna vrijednost ugovoraVrijednost: 132 000 EUR
Bez PDV-a
Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Direttiva 2004/18/KE
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt
Kards għall-fjuwil — 06B10/2014/M003.
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoniServizzi
Kategorija tas-servizz Nru 27: Servizzi oħrajn
Is-sit jew il-post ewlieni tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni: Ix-xiri ta' fjuwil fl-UE u l-pajjiżi tal-madwar.
Kodiċi NUTS
II.1.4)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
Kards tal-fjuwil, li jippermettu lis-sewwieqa tal-Parlament Ewropew jixtru fjuwil u jużaw servizzi awżiljarji fit-toroq f'netwerk ta' stazzjonijiet tal-fjuwil madwar l-Ewropa, mingħajr ma jħallsu direttament. Minflok, il-Parlament Ewropew jiġi ffaturat ċentralment.
II.1.5)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)63712600 Servizzi għall-forniment tal-karburanti lill-vetturi
II.1.6)Informazzjoni dwar il-Ftehim dwar l-Akkwisti Pubbliċi (GPA)Il-kuntratt huwa kopert mill-Ftehim dwar l-Akkwisti Pubbliċi (GPA): iva
II.2)Valur finali totali tal-kuntratt(i)
II.2.1)Valur finali totali tal-kuntratt(i)Valur: 132 000 EUR
Mingħajr VAT