Lieferungen - 405487-2022
Submission deadline has been amended by:  458846-2022
Tschechien-Hradec Králové: Tragbare Computer
2022/S 142-405487
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
LF HK - Rámcová dohoda na vybavení ICT
Referenznummer der Bekanntmachung: UKLFHK/378106/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky.
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky vybavení ICT (počítače, notebooky, monitory) pro Univerzitu Karlovu, Lékařskou fakultu v Hradci Králové, včetně příslušenství, dopravy, cla, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace. Dodávky budou realizovány na základě objednávek zadavatele.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 4 500 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: