II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 295-9
Nuorodos numeris: 701902845-1
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43611200 Pramoniniai grąžtai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 8. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez 1 wykonawcę na: 1 lub więcej części zamówienia.
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 22 189/92/59/38 twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43611200 Pramoniniai grąžtai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 22 189/92/59/38 twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 43 081,000 szt.
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 22 165/90/60/38/30
Pirkimo dalies Nr.: 2
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 22 165/90/60/38/30 - 18 050,000 szt.
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 22 165/90/65/38/30/ZH twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm
Pirkimo dalies Nr.: 3
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 22 165/90/65/38/30/ZH twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 23 490,000 szt.
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 22 140/65/65/30
Pirkimo dalies Nr.: 4
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 22 140/65/65/30 - 1 500,000 szt.
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 25 150/75/65/38/30/ZH twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm
Pirkimo dalies Nr.: 5
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 25 150/75/65/38/30/ZH twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 1 200,000 szt.
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 25 140/65/65/38/30/ZH twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm
Pirkimo dalies Nr.: 6
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 25 140/65/65/38/30/ZH twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 47 760,000 szt.
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 25 140/65/65/38/30/PS twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm
Pirkimo dalies Nr.: 7
Nóż obrotowy 2xstopniowy ø 25 140/65/65/38/30/PS twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 38 400,000 szt.
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 25 147/75/58/38/PR twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm
Pirkimo dalies Nr.: 8
Nóż obrotowy 1xstopniowy ø 25 147/75/58/38/PR twardość części roboczej >=54 HRC warstwa o grubości >=1 mm na długości >=30 mm - 3 500,000 szt.