Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup obudowanych systemów czujników
Numer referencyjny: JRC/IPR/2019/OP/1753
II.1.2)Główny kod CPV38344000 Urządzenia do monitorowania zanieczyszczeń
II.1.4)Krótki opis:
Zakup obudowanych systemów czujników.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 135 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38344000 Urządzenia do monitorowania zanieczyszczeń
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa 84 obudowanych systemów czujników do mierzenia zanieczyszczenia powietrza, instalacja czujników w obudowach, transport obudów do różnych lokalizacji i usługi szkoleniowe.