Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Usluge - 405805-2018
Hrvatska-Dugo Selo: Usluge u području gospodarenja energijom
2018/S 179-405805
Obavijest o nadmetanju
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Energetska usluga – provedba projekta energetske učinkovitosti u Općini Rugvica
Referentni broj: 97/2018
II.1.2)Glavna CPV oznaka
71314200 Usluge u području gospodarenja energijom
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je pružanje energetske usluge u svrhu poboljšanja energetskih svojstava javne rasvjete u Općini Rugvica, sve sukladno Glavnom projektu i Projektnom zadatku, što podrazumijeva postizanje dokazivih ušteda, a koje će se postići provođenjem mjera energetske učinkovitosti (nadalje: Mjere), koje se sastoje od:
— Izvođenja svih radova, ugradnji opreme i materijala predviđenih Glavnim projektom, uključujući svih potrebnih radnji koje su nužne za ostvarenje ušteda,
— Stručnog nadzora nad provedbom Mjera (nadalje: Nadzor),
— Praćenja, mjerenja i verifikacije ušteda prema Planu praćenja, mjerenja i verifikacije ušteda Energije u skladu sa Međunarodnim protokolom za mjerenje i verifikaciju učinka (nadalje: Praćenje).
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 8 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: