Lieferungen - 405947-2022
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2022/S 142-405947
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на МЗм”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на МЗм от изпълнителите по Рамково споразумение (РС) № СПОР-8/09.05.2022 г. (Рамкови изпълнители №№ 1, 2 и 3).
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на МЗм от изпълнителите по Рамково споразумение (РС) № СПОР-8/09.05.2022 г. (Рамкови изпълнители №№ 1, 2 и 3). С Рамковите изпълнители, до които е изпратена покана ще бъде сключен договор на основание чл. 82, ал. 1 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) и Раздел VIII от Рамково споразумение № СПОР-8/09.05.2022 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет: „Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства”, обособена позиция № 1 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг”. Съгласно клаузата на чл. 22, ал. 2 от РС, възлагането на договорите за закупуване на конкретни артикули ще се извършва при спазване на правилото всеки артикул да бъде закупен единствено от рамковия изпълнител, предложил най-ниска цена за съответния артикул в РС.