We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Works - 406038-2021
Poland-Jaworzno: Construction work
2021/S 153-406038
Contract award notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Budowa nowego śladu DK 79 w Byczynie o długości około 1300 m wraz z wiaduktem drogowym o długości około 166 m (GP 1x2 KR 5) oraz przebudowa ulic (...)
Reference number: BZ.271.1.37.2020
II.1.2)Main CPV code
45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
Budowa nowego śladu DK 79 w Byczynie o długości około 1300 m wraz z wiaduktem drogowym o długości około 166 m (GP 1x2 KR 5) oraz przebudowa ul. Krakowskiej wraz z tarczą skrzyżowania ulic Abstorskich i Gwardzistów w Jaworznie.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
45100000 Site preparation work
45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work
45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
45220000 Engineering works and construction works
45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
II.2.4)Description of the procurement:
1.Przedmiotem zamówienia jest budowa nowego śladu DK 79 w Byczynie o długości około 1300 m wraz z wiaduktem drogowym o długości około 166 m (GP 1x2 KR 5) oraz przebudowa ul. Krakowskiej wraz z tarczą skrzyżowania ulic Abstorskich i Gwardzistów w Jaworznie.
Zakres robót obejmuje: 1/ Przebudowę DK 79 w Jaworznie poprzez poprowadzenie nowego śladu Drogi Krajowej o długości 1,58 km wraz z wykonaniem pięcioprzęsłowego wiaduktu drogowego o dł. 153 m przez który poprowadzony zostanie ruch drogowy nad potokiem Byczynka i ul. Gwardzistów;
2/Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla przebudowy starodroża ul. Krakowskiej w Byczynie, w rejonie skrzyżowania z ul. Gwardzistów i Abstorskich.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa i wykonawcza ”Budowy nowego śladu DK 79 w Byczynie o długości 1300m wraz z wiaduktem drogowym" , STWiORB oraz projekt funkcjonalno-użytkowy dla przebudowy ul. Krakowskiej w Byczynie w rejonie skrzyżowania z ul. Gwardzistów i Abstorskich (...) .
2. 2.Kryteria oceny ofert: cena 60 %, okres gwarancji 40 % (dotyczy sekcji II.2.5) ogłoszenia). Kryterium gwarancyjne dotyczy utrzymania i pielęgnacji zieleni w zakresie przedmiotowej części zamówienia. Dla tego rodzaju prac wymagany okres gwarancji wynosi: 24 miesiące od daty odbioru końcowego robót.
3. Przed upływem terminu składania ofert wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości:500 000,00 PLN (słownie: pięćset tysięcy złotych).