Pays-Bas-Hengelo: Produits agricoles, de l'élevage, de la pêche, de la sylviculture et produits connexes
2018/S 179-406116
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.2)Code CPV principal03000000 Produits agricoles, de l'élevage, de la pêche, de la sylviculture et produits connexes
II.1.4)Description succincte:
Twence heeft regelmatig behoefte aan het shredder/verkleinen van verschillende materialen en maakt hiervoor, naast de door haar afgesloten of nog af te sluitend gelijkwaardige overeenkomsten, gebruik van een Dynamisch Aankoop Systeem, hierna te noemen DAS.
Aanvragen t.b.v. de DAS, wordt beheerd door de vraag en aanbod platform van Negometrix. Zodra Twence behoefte heeft aan shredder/verkleinen, waarvoor Twence niet al een andere overeenkomst heeft afgesloten, zal de uitvraag via de DAS worden gepubliceerd.
Om in aanmerking te komen voor shredder/verkleinen opdrachten van Twence, vragen wij partijen zich eenmalig te registreren op het Negometrix platform.
Het betreft o.a. shredder/verkleinen maar niet uitsluitend van; HoutBedrijfsafvalGrof huishoudelijk afval
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)03000000 Produits agricoles, de l'élevage, de la pêche, de la sylviculture et produits connexes
77000000 Services agricoles, sylvicoles, horticoles, d'aquaculture et d'apiculture
90000000 Services d'évacuation des eaux usées et d'élimination des déchets, services d'hygiénisation et services relatifs à l'environnement
II.2.4)Description des prestations:
Het betreft o.a. shredder/verkleinen maar niet uitsluitend van; •Hout
•Bedrijfsafval
•Grof huishoudelijk afval