II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
Reference number: 701800166
II.1.2)Main CPV code44164200 Tubing
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z dnia 2015 r. poz, 2164 zw zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku- grupa asortymentowa 251-1
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44164200 Tubing
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 1 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 2
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 2 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 3
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 3 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 4
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 4 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 5
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 5 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 6
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 6 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 7
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 7 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 8
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 8 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 9
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 9 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 10
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 10 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 11
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 11 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 12
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 12 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 13
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 13 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 14
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 14 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 15
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 15 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 16
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 16 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 17
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 17 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 18
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 18 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 19
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 19 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 20
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 20 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 21
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 21 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 22
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 22 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 23
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 23 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 24
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w zakresie część zamówienia (zadania) nr 24 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.