Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Gminy Cisek.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Kategoria usług: nr 1: Usługi konserwacyjne i naprawcze
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Gmina Cisek.
Kod NUTS PL522 Opolski
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Gminy Cisek w postaci serwisu sieci i urządzeń oświetleniowych, polegających na:
1. Prowadzeniu serwisu sieci i urządzeń oświetleniowych w sposób zapewniający jej sprawność techniczną wg zakresu podstawowych prac należących do konserwacji oświetlenia określonego w załączniku nr 4 do zaproszenia oraz wykonanie prac zgodnie z harmonogramem rzeczowym przedstawionym w załączniku nr 5 do zaproszenia. Przebudowane i dobudowane, zgodnie z tym harmonogramem punkty świetlne, będą stanowić własność Wykonawcy.
2. Całodobowej ciągłej obsłudze za pośrednictwem właściwych komórek organizacyjnych umożliwiającej zgłaszanie reklamacji i informacji o nieprawidłowym działaniu sieci i urządzeń oświetleniowych przez 7 dni tygodnia i 24 godziny na dobę.
3. Bezzwłocznym podejmowaniu działań interwencyjnych w sytuacjach wyjątkowych, takich jak:
a) kolizja drogowa w wyniku, której uszkodzeniu uległa sieć oświetleniowa,
b) stan sieci stwarzający zagrożenie dla otoczenia,
c) niesprawność fragmentów sieci stanowiących obszar zasilania stacji transformatorowej 15/0,4kV.
4. Usuwaniu zgłoszonych usterek i niesprawności sieci oraz urządzeń oświetleniowych w czasie do 10 dni od skutecznego zgłoszenia przez zamawiającego.
5. Usuwaniu na własny koszt usterek sieci oraz urządzeń oświetleniowych powstałych wskutek kolizji drogowych oraz działań żywiołów w czasie niezbędnym do usunięcia powstałych szkód nie dłuższym niż 21 dni.
6. Zawiadomieniu Zamawiającego o awariach sieci oświetleniowej, których usunięcie w terminie określonym w pkt 4 i 5 jest niemożliwe z przyczyn niezależnych od Wykonawcy z podaniem przyczyny.
7. Realizacji zadań związanych z poprawą efektywności i jakości oświetlenia drogowego na terenie Gminy Cisek stanowiących własność Wykonawcy.
Liczba niesprawnych źródeł światła w odniesieniu do dowolnie wybranego obwodu oświetlenia drogowego wyprowadzonego ze stacji na terenie Gminy Cisek nie powinna przekroczyć 5 %.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)