Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 40696-2019
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2019/S 019-040696
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване за нуждите на Национална служба за съвети в земеделието
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката включва почистване на помещения на централно управление на НССЗ с адрес гр. София, ул. Банско шосе № 7 по условията на сключено рамково споразумение № СПОР 28 от 21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Услугата включва почистване на помещения на ЦУ на НССЗ в гр. София.
Обща площ (включва работни помещения, сервизни, стълбища и общи помещения):
— ет. 1 — 700 м2,
— ет. 2 — 700 м2,
— ет. 3 — 700 м2,
— ет. 4 — 50 м2,
— пристройка — 400 м2.
Почистването се извършва извън работното време на НССЗ, което е от 9:00 до 17:30 ч.