II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa elementów automatyki przemysłowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 316-1
Nuorodos numeris: 701903630
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas31682210 Matavimo ir valdymo aparatūra
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę elementów automatyki przemysłowej dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami,w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31682210 Matavimo ir valdymo aparatūra
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1) przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów automatyki przemysłowej dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.;
2) zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 30 części zamówienia (zadania), w których szacunkową ilość szczegółowo określono w formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 21
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 22
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 23
1) przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów automatyki przemysłowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.;
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 24
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 25
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 26
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 27
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 28
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 29
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 30
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903630
II.1.2)Główny kod CPV31682210 Aparatura i sprzęt sterujący
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31682210 Aparatura i sprzęt sterujący
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30