Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Detailní předprojektová studie (APD) a vypracování podkladové dokumentace pro podniky (DCE) s ohledem na projekt opětovného zavedení železničního spojení Kalaa Sghira – Khazzazia –Kairouan (východní okruh)
Spisové číslo: AA-001170-001
II.1.2)Hlavní kód CPV71241000 Studie proveditelnosti, poradenství, analýza
II.1.4)Stručný popis:
V rámci programu rozvoje železniční dopravy, který je součástí pětiletého plánu tuniského sektoru, bude tato technická pomoc (AT) financovat tým odborných pracovníků pro realizaci přípravných a projektových studií pro první fázi opětovného zavedení linky 11 spojující Kalla Shhiru s městem Kasserine a pouští města Kairouan. Tato technická pomoc zahrnuje aktualizaci původní předprojektové studie z roku 2017, vypracování úplné předprojektové studie (z níž vychází výběr konečného scénáře zakládajícího se na předprojektové studii a studii proveditelnosti pro multimodální výměnnou točnu v blízkosti železničních nádraží v Kairouanu a Kalaa Sghiře) a vypracování zadávací dokumentace pro fázi prací na infrastruktuře a superstruktuře.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Technická pomoc bude spočívat ve:
– vytvoření detailní předprojektové studie (APD), která se opírá o aktualizovanou, identifikovanou a schválenou finální podobu scénáře, který bude výsledkem celkové předprojektové studie (APS) sestavené tuniskými vládními institucemi, a o studii proveditelnosti dvou výměnných multimodálních center v blízkosti železničních nádraží měst Kairouan a Kalaa Sghira,
– vypracování dokumentace k zadávacímu řízení (DAO) pro fázi prací na infrastruktuře a superstruktuře a pro kontrolu těchto prací.
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Detaillierter Vorentwurf (Avant-projet détaillé - ADP) und Ausarbeitung der Ausschreibung (Dossier de consultation des entreprises - DCE) des Konzepts zur Wiederherstellung der Eisenbahnverbindung Kalâa Seghira – Khazzazia – Kairouan (Anwaltskammer Ost)
Referenznummer der Bekanntmachung: AA-001170-001
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Im Rahmen des Entwicklungsprogramms für den Eisenbahntransport im Rahmen des Fünfjahresplans Tunesiens finanziert diese technische Hilfe (Assistance Technique/TA) ein Expertenteam für die Durchführung von Entwurfs- und Engineeringstudien für die erste Phase der Reparatur der Eisenbahnlinie 11 zwischen Kalâa Sghira und der Stadt Kasserine sowie der Anbindung der Stadt Kairouan. Diese AT umfasst die Aktualisierung einer im Jahr 2017 durchgeführten APS-Studie, die Ausarbeitung der APD-Studie (wie auch die Auswahl des APS-Endszenarios und eine Durchführbarkeitsstudie für einen multimodalen Austauschpool in der Nähe der Bahnhöfe von Kairouan und Kalâa Sghira) sowie die Ausarbeitung der Ausschreibungsunterlagen für die Arbeitsphase der Infrastruktur und des Überbaus.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Diese technische Hilfe dient wie folgt:
— Ausarbeitung der Studie des Vorentwurfs (ADP) gestützt auf die Aktualisierung, Identifizierung und definitive Genehmigung des endgültigen Szenarios, Ergebnis der Studie des Vorentwurfs (APS), der von den tunesischen Behörden erstellt wird und über die Machbarkeitsstudie von 2 multimodalen Verkehrsknotenpunkten in der Umgebung der Bahnhöfe von Kairouan und Kalâa Sghira;
— Ausarbeitung der Ausschreibungsunterlagen (Dossier d‘appel d‘offres - DAO) für die Phase des Baus der Infrastruktur und des Oberbaus sowie für die Kontrolle dieser Bauarbeiten.
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Estudio de anteproyecto detallado y elaboración de los documentos de contratación (DCE) para el proyecto de restablecimiento del enlace ferroviario Kalâa Sghira — Khazzazia — Kairouan (ramal Este)
Número de referencia: AA-001170-001
II.1.2)Código CPV principal71241000 Estudio de viabilidad, servicios de asesoramiento, análisis
II.1.4)Breve descripción:
En el marco del programa de desarrollo de transportes ferroviarios incluido en el plan quinquenal del sector de Túnez, esta asistencia técnica financiará a un equipo de expertos para la realización de estudios de diseño y de ingeniería para la primera fase del restablecimiento de la línea 11 que une Kalâa Sghira a la ciudad de Kasserine y del servicio de transporte de la ciudad de Kairouan. Esta asistencia técnica incluirá la actualización de un estudio anterior de anteproyecto sumario realizado (APS) en 2017, la elaboración del estudio de anteproyecto detallado (que comprende la elección del escenario final que resulte del APS y un estudio de factibilidad para una terminal de intercambio multimodal alrededor de las estaciones ferroviarias de Kairouan y de Kalâa Sghira) y la elaboración de un expediente de licitación para la fase de obras de infraestructura y de superestructura.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Asistencia técnica para los siguientes objetivos:
— la elaboración del estudio de anteproyecto detallado, desde la actualización, identificación y aprobación definitiva del escenario final que resultará del estudio de anteproyecto sumario definido por las autoridades tunecinas y, a partir del estudio de factibilidad de dos terminales de intercambio multimodales alrededor de las estaciones ferroviarias de Kairouan y de Kalâa Sghira;
— la elaboración del expediente de licitación para la fase de obras de infraestructura y de superestructura así como para el control de las obras.
Luxemburg-Luxembourg: A Kalâa Sghira, Khazzazia és Kairouan (keleti szakasz) közötti vasúti összeköttetés helyreállítására irányuló projektre vonatkozó részletes előzetes tervtanulmány és vállalati konzultációs dokumentáció elkészítése
2021/S 154-408158
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Kalâa Sghira, Khazzazia és Kairouan (keleti szakasz) közötti vasúti összeköttetés helyreállítására irányuló projektre vonatkozó részletes előzetes tervtanulmány és vállalati konzultációs dokumentáció elkészítése
Hivatkozási szám: AA-001170-001
II.1.2)Fő CPV-kód71241000 Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés
II.1.4)Rövid meghatározás:
A tunéziai szektor ötéves tervében szereplő, a vasúti közlekedés fejlesztésére irányuló program keretében a szakmai segítségnyújtás finanszíroz egy szakértői csoportot a tervezési és mérnöki tanulmányok elvégzése érdekében a Kalâa Sghirát Kasserine városával összekötő 11. vonal és Kairouan városa bekötőútja helyreállításának első szakaszához. A szakmai segítségnyújtás tartalmazza majd egy korábbi, 2017-ben készült összefoglaló előzetes tanulmány aktualizálását, a részletes előzetes tanulmány elkészítését (ezen belül kiválasztják az összefoglaló előzetes tanulmányból származó végleges forgatókönyvet, valamint készítenek egy megvalósíthatósági tanulmányt a Kairouan és Kalâa Sghira vasútállomásai körül kialakítandó multimodális közlekedési csomópontra irányulóan), továbbá a pályázati dokumentáció összeállítását az infrastruktúra és felépítmény építési szakaszára vonatkozóan.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A szakmai segítségnyújtás a következőkre vonatkozik:
— azon részletes előzetes tervtanulmány elkészítése, amely a tunéziai hatóságok által kidolgozott előzetes összefoglaló tervtanulmány alapján létrejött végleges forgatókönyv aktualizálására, meghatározására és jóváhagyására, valamint a Kairouan és Kalâa Sghira vasútállomásai körül található két multimodális csomópontra vonatkozó megvalósíthatósági tanulmányra támaszkodik;
— a pályázati dokumentáció elkészítése az al- és felépítmények építési munkálatainak szakaszához, valamint a munkálatok ellenőrzéséhez.
Tjänster - 408158-2021
Luxemburg-Luxemburg: Studie avseende preliminär detaljplan (APD - Avantprojet détaillé) samt utarbetande av dokumentation om företagskonsultation (DCE - Dossier de consultation des entreprises) avseende återupprättande av järnvägsförbindelsen Kalâa Sghira - Khazzazia - Kairouan (östra grenen)
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Studie avseende preliminär detaljplan (APD - Avantprojet détaillé) samt utarbetande av dokumentation om företagskonsultation (DCE - Dossier de consultation des entreprises) avseende återupprättande av järnvägsförbindelsen Kalâa Sghira - Khazzazia - Kairouan (östra grenen)
Referensnummer: AA-001170-001
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod
71241000 Genomförbarhetsstudie, rådgivning och analys
II.1.4)Kort beskrivning:
Inom ramen för utvecklingsprogrammet avseende järnvägstransport, vilket ingår i femårsplanen i den tunisiska sektorn, kommer detta tekniska stöd att finansiera en grupp experter för genomförandet av studier avseende design och ingenjörskonst för den första fasen av återupprättandet av linje 11, som förbinder Kalâa Sghira med staden Kasserine och sektionen, som betjänar staden Kairouan. Detta teknikstöd inbegriper uppdatering av en tidigare studie, som genomfördes 2017, utarbetande av en preliminär detaljplan, (där det slutliga valet av scenario är resultatet av en sammanfattad preliminärplan och en genomförbarhetsstudie för ett multimodalt informationsutbyte i närheten av järnvägsstationerna Kairouan och Kalâa Sghira) och utarbetandet av ett upphandlingsdokument för anläggningsfasen avseende infrastruktur och superstruktur.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Detta tekniska stöd avser:
– utarbetande av en detaljerad preliminär projektering som ska stötta uppdatering, identifiering och slutligt godkännande av slutscenario, resultat av den sammanfattande preliminära projekteringen som fastställts av tunisiska myndigheter samt genomförbarhetsstudien av 2 multimodala ringsystem runt bangårdarna i Kairouan och Kalâa Sghira
– utarbetande av upphandlingsdokument för fasen avseende arbete med infrastruktur och överbyggnad samt för kontroll av dessa arbeten.