Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka elektrické energie na 48 měsíců formou DNS.
II.1.2)Hlavní kód CPV09310000 Elektrická energie
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou:
a) dodávky elektrické energie v hladině nízkého napětí (dále jen „NN“) a
b) v hladině vysokého napětí (dále jen „VN“) – viz znění zadávací dokumentace.
Předmětem plnění je i zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb.