Skelbimas apie sutarties sudarymą
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
„Climate-ADAPT“: naujos priemonės ir funkcinės galimybės kuriant ES prisitaikymo prie klimato kaitos strategiją.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 7: Kompiuterių ir susijusios paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: Extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Šia paslaugų pirkimo sutartimi numatoma plėtoti internetinės Europos prisitaikymo prie klimato kaitos platformos „Climate-ADAPT“ naujas priemones ir funkcines galimybes (http://climate-adapt.eea.europa.eu/) remiantis esama platformos versija.
Projekto tikslas – sukurti „vieno langelio“ koncepciją, kaip nurodyta ES prisitaikymo prie klimato kaitos strategijoje, sukuriant priemones ir patobulinant dalis, kuriose pateikiama skirtingų geografinių mastų (nacionalinio, regioninio, subnacionalinio) informacija. Ypač turėtų būti sukurta nauja platformos dalis, skirta ES miestų prisitaikymo iniciatyvos integracijai (merai prisitaiko). Taip pat turi būti rasti sprendimai, kaip geriau pateikti ir naudoti informaciją apie šalis ir regionus.
Be to, sutartimi siekiama pagerinti platformos praktiškumą padarant ją patogesne naudoti ir struktūriniu požiūriu aiškesne, įskaitant kūrimo priemones, skirtas platformos naudotojų ir vadovų bendravimui pagerinti.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertėVertė: 116 476 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra