Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa o usługi w obszarze rozwoju organizacyjnego i współpracy w instytucjach, organach i agencjach UE
Numer referencyjny: HR/R1/PO/2019/034
II.1.2)Główny kod CPV79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
II.1.4)Krótki opis:
Celem niniejszej umowy ramowej jest zapewnienie usług doradczych w dziedzinie rozwoju organizacyjnego i projektów opartych na współdziałaniu dla działów Komisji Europejskiej i innych instytucji, organów i agencji europejskich w celu budowania zdolności rozwoju organizacyjnego i działań opartych na współpracy.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79633000 Rozwój personelu
80511000 Usługi szkolenia personelu
II.2.4)Opis zamówienia:
Szacowana liczba 12 200 osobodni przez cały czas trwania umowy ramowej.
Jest to wyłącznie wartość szacunkowa, nie pociągająca za sobą żadnego zobowiązania ze strony instytucji zamawiającej.