Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Stedelijk baggeren 2022-2025
Numer referencyjny: INK-594
II.1.2)Główny kod CPV45252124 Przepompowywanie
II.1.4)Krótki opis:
De aanbesteding heeft tot doel opdracht te verstrekken voor het uitvoeren en realiseren van het project Stedelijk baggeren 2022 - 2025.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Perceel 1: IJsselmonde - Dordrecht
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45252124 Przepompowywanie
Perceel 2: Voorne-Putten, Hoeksche Waard
Część nr: 2