Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Изпълнение на строително – монтажни работи по проект: „Реконструкция и изграждане на нови участъци на вътрешната водопроводна мрежа на село Бело поле и село Ружинци, община Ружинци” по две обособени п
II.1.2)Основен CPV код45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Реконструкция и изграждане на нови участъци на вътрешната водопроводна мрежа на село Бело поле
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Предмет на проекта е реконструкция и доизграждане на част от водопроводната мрежа на с. Бело поле на базата на изготвено идейно решение на цялото населено място и определен съгласно изискванията на Възложителя обхват, включващ участъците с регистрирана висока честота на аварии и обслужващи най-голям дял от абонатите.
Предвижда се подмяна на остарелите азбестоциментови тръби и изграждане на нови участъци с тръби от полиетилен марка 100 и налягане PN 10bar.
Клоновете от водопроводната мрежа на с. Бело поле, предмет на обособената позиция, са с обща дължина 8 057 м., в това число главни водопроводни клонове - Гл.клон I, Гл.клон II и Гл.клон III, както и част от второстепенната мрежа с диаметри и дължини както следва:
• Реконструкция на 3502 м. с тръби DN90, РЕ 100 RC PN10 и 4273 м. с тръби DN110, РЕ 100 PN10;
• Изграждане на нови 282 м. с тръби DN90, РЕ 100 RC PN 10.