Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ondersteuning bij de opvolging van en de communicatie rond het ESPON 2030 programma (Belgische ESPON Contactpunten)
Referentienummer: VPO-OMG_VPO_2022_026_ESPON-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie73210000 Advies inzake onderzoek
II.1.4)Korte beschrijving:
Doelstellingen voor deze opdrach:
Het ondersteunen van de Belgische leden van de ESPON Monitoring Committee bij (1) het promoten van het ESPON2030 programma, (2) het verhogen van de relevantie en toepasbaarheid van ESPON projecten en activiteiten en (3) het vergroten van het gebruik van ESPON resultaten binnen België. En dit op zowel lokaal, regionaal als nationaal niveau door middel van een toegenomen betrokkenheid van lokale en regionale stakeholders en participatie van nationale wetenschappers in ESPON activiteiten.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 300 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: