Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Održavanje strojne informatičke, sistemske, programske i mrežne opreme, a sukladno Tehničkoj specifikaciji iz Priloga 8.1., Troškovniku iz Priloga 8.2. i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije
Referentni broj: 9/19-OP
II.1.2)Glavna CPV oznaka50312000 Održavanje i popravak računalne opreme
II.1.4)Kratak opis:
Održavanje strojne informatičke, sistemske, programske i mrežne opreme, a sukladno Tehničkoj specifikaciji iz Priloga 8.1., Troškovniku iz Priloga 8.2. i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 950 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a50312000 Održavanje i popravak računalne opreme
II.2.4)Opis nabave:
Održavanje strojne informatičke, sistemske, programske i mrežne opreme.