Contract notice – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
2018/PCSP-7-15 Su triukšmu ir eismo srautų modeliavimu susijusių paslaugų pirkimas
II.1.2)Main CPV code90742000 Services related to noise pollution
II.1.4)Short description:
Su triukšmu ir eismo srautų modeliavimu susijusios paslaugos.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90742000 Services related to noise pollution
II.2.4)Description of the procurement:
Su triukšmu ir eismo srautų modeliavimu susijusių paslaugų pirkimo laikotarpis – 4 metai. Šiuo laikotarpiu bendrovė planuoja įsigyti paslaugų, kurių maksimali vertė – 300 000,00 EUR (trys šimtai tūkstančių eurų 00 ct) be PVM. Pasiekus maksimalią vertę, paslaugos nebus užsakomos.