Lieferungen - 408982-2022
Polen-Dygowo: Abfallcontainer und -körbe
2022/S 143-408982
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozbudowa systemu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie gminy Dygowo
Referenznummer der Bekanntmachung: BPP.V.GO.7013.1.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34928480 Abfallcontainer und -körbe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zamówienie zostało podzielone na zadania częściowe, oznaczone jak następuje:
1) zadanie częściowe nr 1 - dostawa pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych - zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności, dostawę pojemników do zbiórki odpadów komunalnych o pojemności 120 litrów (7600 szt.), 240 litrów (5400 szt.), 1100 litrów (250 szt.);
2) zadanie częściowe nr 2 - dostawa samochodu transportowego - zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności, dostawę samochodu do przewożenia ładunków i pracowników;
3) zadanie częściowe nr 3 - dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem - zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności, dostawę ciągnika rolniczego, przyczepy dwuosiowej, kosiarki, ładowacza czołowego, chwytaka do palet, chwytaka do gałęzi, szufli uniwersalnej, rozdrabniacza gałęzi, rozsiewacza taśmowego, pługu, zamiatarki.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
zadanie częściowe nr 1 - dostawa pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności, dostawę pojemników do zbiórki odpadów komunalnych o pojemności 120 litrów (7600 szt.), 240 litrów (5400 szt.), 1100 litrów (250 szt.)