Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Gofrēta kartona mitrumizturīgas kastes meža stādu uzglabāšanai un pārvadāšanai iegāde
Viitenumber: AS LVM SS 2020/164_Ak
II.1.2)CPV põhikood22993400 Gofreeritud paber või papp
II.1.4)Lühikirjeldus:
Gofrēta kartona mitrumizturīgas kastes meža stādu uzglabāšanai un pārvadāšanai iegāde.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)22993400 Gofreeritud paber või papp
II.2.4)Hanke kirjeldus: