Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на болтове и гайки за железен път по три обособени позиции“
II.1.2)Основен CPV код34946100 Материали, използвани в строителството на железопътни линии
II.1.4)Кратко описание:
Обособена позиция №1 „Болтове за железен път“
Обособена позиция №2 „Болтове за мостови траверси“
Обособена позиция №3 „Гайки за болтове за железен път“
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34946100 Материали, използвани в строителството на железопътни линии
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
-Болт за притискащи скоби за скрепление марка "К" /ТС-ЖИ-004-2006 - чертеж 5 с клас на якост 5.6/ - 80 000 бр.;
-Болт за стоманобетони траверси СТ-4/ТС-ЖИ-004-2006 - чертеж 1 с клас на якост 5.6/ - 270 000 бр.;
-Болтове високоякостни М 24х150 /ТС-ЖИ-004-2006 с клас на якост 10.9 чертеж 2/ - 6 000 бр.;
-Болтове за връзки за релси М 24х130 мм с клас на якост 5.6 /ТС-ЖИ-004-2006 чертеж 2/ - 20 000 бр.;
-Болт за сдвоени траверси 24 х 560 мм якост 5.6 съгласно /ТС-ЖИ-004-2006 чертеж 10/ - 40 000 бр.
II.2.1)Наименование:
„Болтове за мостови траверси“
Обособена позиция №: 2
-Болт "Лапчат" L- 300 мм и шайба от стомана S235 JR, чертеж № 1 /Технически условия за производство на болтове/ - 4 000 бр.;
-Болт "Лапчат" L-450 мм и шайба от стомана S235 JR, чертеж № 1 /Технически условия за производство на болтове/ - 4 000 бр.
„Гайки за болтове за железен път“
Обособена позиция №: 3
-Гайка М 22 изпълнение 2 от стомана 5 съгласно БДС 9122-86 или еквивалент - 150 000 бр.;
-Гайка М 24 изпълнение 2 от стомана 10 съгласно БДС 9122-86 или еквивалент за лепен изолиран настав - 10 000 бр.;
-Гайка М 24 изпълнение 2 от стомана 5 съгласно БДС 9122-86 или еквивалент - 200 000 бр.