Folytatás innen II.2.4) pont:
Szennyvízelvezető rendszer
Gravitációs csatorna 160 < DN ≤ 200 PVC, nyílt árkos közmű csatornaépítés, összes járulékos munkával együtt, zöld területen építendő 68 m
160 < DN ≤ 200 PVC, nyílt árkos közmű csatorna építés, összes járulékos munkával együtt, sávos úthelyreállítás 1468 m
Nyomott csatorna DN ≤ 90 PVC, nyílt árkos közmű csatornaépítés, összes járulékos munkával együtt, sávos úthelyreállítás 366 m
Műtárgyak építése Egyedi vasbeton műtárgy építése (dúcolás, víztelenítés, zsaluzás, betonacél szerelés) 123 m3
Átemelők építése - ≤ 10 m3/h átemelő építse, összes járulékos munkával együtt 2 db
Az indikatív terv szintű mennyiségeket tartalmazó indikátor táblázat, valamint a tervezési és kivitelezési feladatokra vonatkozó leírás az ajánlattételi dokumentáció III. kötetében található Megrendelői követelmények c. mellékletben került csatolásra.
2. Az ajánlattételi dokumentáció részét képező műszaki tartalomban ismertetett beavatkozások, létesítmények funkciójának, céljának, valamint rendeltetésszerű használatának megfelelő, teljes körű, műszakilag és minőségileg kifogástalan, szerződésszerű kivitelezése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek, a hatályos jogszabályoknak, a műszaki szabványoknak, a mindenkori engedélyeknek, valamint a technika mai állásának megfelelően. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a szerződés teljesítése során a FIDIC Sárga könyv (Elektromos és gépészeti létesítményekhez, valamint vállalkozó által tervezett építési és mérnöki létesítményekhez, második, átdolgozott magyar nyelvű kiadás, 2011. szeptember) rendelkezései alkalmazandóak.
5. Szükség szerinti építés előkészítő munkák, növényzetirtás, tereprendezés, szállítási útvonalak kialakítása, folyamatos karbantartása, földmunkák, burkolatok építése, bontási munkák, műtárgyépítés és felújítás, technológiai gépészet, egyéb gépészeti berendezések kivitelezése, külső, belső energiaellátás és működtetés kivitelezése.