II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Administration and provision of temporary staff for the EIB Group within a managed service programme (MSP).
Reference number: VP-1334.
II.1.2)Main CPV code79620000 Supply services of personnel including temporary staff
II.1.4)Short description:
EIB Group aims at selecting a single managed service provider (MSP) for the administration of temporary staff and up to 12 staffing agencies to provide interim administrative/support and professional/executive staff.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 50 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
The contracting authority reserves the right to award contracts combining the following lots or groups of lots:
If tenderers applying for lot 1 are part of a group that has separate legal entities which are staffing agencies, then those staffing agencies may apply for lot 2 and/or lot 3 — tenderers may apply for lot 2 and lot 3 separately and their tender will be assessed separately for each lot.
II.2)Description
II.2.1)Title:
Management of the supply of temporary staff (MSP) for EIB Group in Luxembourg and EO
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)79620000 Supply services of personnel including temporary staff
II.2.4)Description of the procurement:
Outsource the administration of temporary staff-related tasks for EIB Group in Luxembourg and the EIB Group external offices.
Temporary administrative/support staff for EIB Group headquarters in Luxembourg
Lot No: 2
Provision of administrative/support temporary staff in Luxembourg through staffing agencies.
Temporary professional/executive staff for EIB Group headquarters in Luxembourg
Lot No: 3
Provision of professional/executive temporary staff in Luxembourg through staffing agencies.
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Laikinojo personalo administravimas ir pasamdymas EIB grupei pagal valdomų paslaugų programą (managed service programme – MSP).
Nuorodos numeris: VP-1334.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
EIB grupė nori atrinkti vieną valdomų paslaugų teikėją (managed service provider – MSP), kuris administruotų laikinąjį personalą, ir iki 12 personalo samdos agentūrų, kurios parūpintų laikinąjį administracinį / pagalbinį ir profesionalųjį / vykdomąjį personalą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 50 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
Jeigu konkurso dalyviai, paraišką teikiantys 1 daliai, yra grupės, kuri turi atskirus juridinius subjektus, kurie yra personalo samdos agentūros, dalis, tai tos personalo samdos agentūros paraiškas gali teikti 2 ir (arba) 3 daliai. Konkurso dalyviai paraiškas gali teikti 2 ir 3 dalims atskirai, o jų pasiūlymai kiekvienai daliai bus vertinami atskirai.
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Laikinojo personalo parūpinimo EIB grupei Liuksemburge ir jos išorės biurams valdymas
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Išsiųsti trečiosioms šalims su laikinuoju personalu susijusių užduočių EIG grupei Liuksemburge ir EIB grupės išorės biurams administravimą.
Laikinasis administracinis / pagalbinis personalas EIB grupės būstinei Liuksemburge
Pirkimo dalies Nr.: 2
Administracinio / pagalbinio laikinojo personalo parūpinimas Liuksemburge pasitelkiant personalo samdos agentūros.
Laikinasis profesionalusis / vykdomasis personalas EIB grupės būstinei Liuksemburge
Pirkimo dalies Nr.: 3
Profesionaliojo / vykdomojo laikinojo personalo parūpinimas Liuksemburge pasitelkiant personalo samdos agentūros.
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pagaidu darbinieku administrēšana un nodrošināšana EIB grupai pārvaldītu pakalpojumu programmas (PPP) ietvaros.
Atsauces numurs: VP-1334.
II.1.2)Galvenās CPV kods79620000 Personāla, tostarp pagaidu personāla, nodrošināšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
EIB grupas mērķis ir izraudzīties 1 pārvaldītu pakalpojumu sniedzēju, kas administrēs pagaidu darbiniekus, kā arī līdz 12 personāla aģentūras, kuras nodrošinās administratīvos/atbalsta un profesionālus/vadošos pagaidu darbiniekus.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 50 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
Līgumslēdzēja iestāde saglabā tiesības piešķirt līgumus, kas ietver šādas daļas vai daļu grupas:
ja pretendenti, kas iesniedz pieteikumu par 1. daļu, ir tādas grupas dalībnieki, kura ietver atsevišķas juridiskās personas, kas ir personāla aģentūras, tad šīs personāla aģentūras var iesniegt pieteikumus par 2. daļu un/vai 3. daļu; pretendenti var iesniegt atsevišķus pieteikumus par 2. daļu un 3. daļu, un to piedāvājumi par katru daļu tiks izvērtēti atsevišķi.
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Pagaidu darbinieku nodrošinājuma administrēšana (PPP) EIB grupas vajadzībām Luksemburgā un ārējos birojos
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79620000 Personāla, tostarp pagaidu personāla, nodrošināšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Ārpakalpojumu izmantošana ar pagaidu darbinieku administrēšanu saistītu uzdevumu veikšanai EIB grupas vajadzībām Luksemburgā un EIB grupas ārējos birojos.
Administratīvie/atbalsta pagaidu darbinieki EIB grupas galvenajā mītnē Luksemburgā
Daļas numurs: 2
Administratīvo/atbalsta pagaidu darbinieku nodrošināšana Luksemburgā ar personāla aģentūru starpniecību.
Profesionāli/vadošie pagaidu darbinieki EIB grupas galvenajā mītnē Luksemburgā
Daļas numurs: 3
Profesionālu/vadošo pagaidu darbinieku nodrošināšana Luksemburgā ar personāla aģentūru starpniecību.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Administrowanie pracownikami zatrudnionymi na czas określony i kierowanie ich do pracy tymczasowej w grupie EBI w ramach programu usług zarządzanych
Numer referencyjny: VP-1334.
II.1.2)Główny kod CPV79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
II.1.4)Krótki opis:
Grupa EBI zamierza wyłonić jednego dostawcę usług zarządzanych na potrzeby administrowania pracownikami zatrudnionymi na czas określony i maksymalnie 12 agencjami pracy tymczasowej w celu zatrudnienia na czas określony personelu administracyjnego/pomocniczego oraz specjalistów i członków kadry kierowniczej.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 50 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
jeżeli oferenci składający ofertę na część 1 są częścią grupy posiadającej oddzielne jednostki prawne, które są agencjami pracy tymczasowej, wówczas agencje pracy tymczasowej mogą składać oferty na część 2 lub część 3 – oferenci mogą ubiegać się oddzielnie o część 2 i o część 3, a ich oferta zostanie oceniona oddzielnie w odniesieniu do każdej części.
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zarządzanie kierowaniem pracowników zatrudnionych na czas określony do pracy tymczasowej w grupie EBI w Luksemburgu i w biurach zewnętrznych grupy EBI
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
II.2.4)Opis zamówienia:
Outsourcing usług administrowania zadaniami związanymi z kierowaniem pracowników zatrudnionych na czas określony do pracy tymczasowej w grupie EBI w Luksemburgu i w biurach zewnętrznych grupy EBI.
Personel administracyjny/pomocniczy zatrudniony na czas określony w siedzibie grupy EBI w Luksemburgu
Część nr: 2
Kierowanie personelu administracyjnego/pomocniczego zatrudnionego na czas określony do pracy tymczasowej w Luksemburgu za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej.
Specjaliści / członkowie kadry kierowniczej zatrudnieni na czas określony w siedzibie grupy EBI w Luksemburgu
Część nr: 3
Kierowanie specjalistów / członków kadry kierowniczej zatrudnionych na czas określony do pracy tymczasowej w Luksemburgu za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej.
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Administrarea și punerea la dispoziție de personal temporar pentru Grupul BEI în cadrul unui program de servicii gestionate.
Număr de referinţă: VP-1334.
II.1.2)Cod CPV principal79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
II.1.4)Descriere succintă:
Grupul BEI are ca obiectiv selectarea unui prestator unic de servicii gestionate pentru administrarea personalului temporar și a maximum 12 agenții de recrutare pentru punerea la dispoziție de personal temporar administrativ/de asistență și profesional/executiv.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 50 000 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru toate loturile
Autoritatea contractantă îşi rezervă dreptul de a atribui contracte prin combinarea următoarelor loturi sau grupuri de loturi:
Dacă ofertanții care depun oferte pentru lotul 1 fac parte dintr-un grup alcătuit din entități juridice separate care sunt agenții de recrutare, atunci aceste agenții de recrutare pot depune oferte pentru lotul 2 și/sau lotul 3 – ofertanții pot depune candidaturi separat pentru lotul 2 și lotul 3, iar ofertele acestora vor fi evaluate separat pentru fiecare lot.
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Gestionarea serviciului de punere la dispoziție de personal temporar pentru Grupul BEI în Luxemburg și pentru birourile externe ale Grupului BEI
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Externalizarea administrării sarcinilor legate de personalul temporar pentru Grupul BEI în Luxemburg și pentru birourile externe ale Grupului BEI.
Personal temporar administrativ/de asistență pentru sediul central al Grupului BEI din Luxemburg
Lot nr.: 2
Punerea la dispoziție de personal temporar administrativ/de asistență în Luxemburg prin intermediul agențiilor de recrutare.
Personal temporar profesional/executiv pentru sediul central al Grupului BEI din Luxemburg
Lot nr.: 3
Punerea la dispoziție de personal temporar profesional/executiv în Luxemburg prin intermediul agențiilor de recrutare.
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Förvaltning och tillhandahållande av tillfällig personal till EIB-gruppen inom ett program för förvaltade tjänster
Referensnummer: VP-1334.
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4)Kort beskrivning:
EIB-gruppen avser att välja ut en enskild leverantör av förvaltade tjänster (inom ett program för förvaltade tjänster [Managed Service Programme – MSP]) för administreringen av tillfällig personal och upp till 12 bemanningsföretag för att tillhandahålla tillfällig administrativ personal/stödpersonal och yrkeskvalificerad/ledande personal.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 50 000 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
Den upphandlande myndigheten förbehåller sig rätten att tilldela kontrakt genom att kombinera följande delkontrakt eller grupper av delkontrakt:
Om anbudsgivare som ansöker för del 1 är en del av en grupp som har separata rättsliga enheter som är bemanningsföretag kan dessa bemanningsföretag ansöka för del 2 och/eller del 3 – anbudsgivare får ansöka för del 2 och del 3 separat och deras anbud kommer att bedömas separat för varje del.
II.2)Beskrivning
II.2.1)Benämning på upphandlingen:
Förvaltning av tillhandahållandet av tillfällig personal för EIB-gruppen i Luxemburg och EO
Del nr: 1
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Lägga ut administrationen av uppgifter med anknytning till tillfällig personal för EIB-gruppen i Luxemburg och EIB-gruppens externa kontor.
Tillfällig administrativ personal/stödpersonal för EIB-gruppens huvudkontor i Luxemburg
Del nr: 2
Tillhandahållande av tillfällig administrativ personal/stödpersonal i Luxemburg genom bemanningsföretag.
Tillfällig yrkeskvalificerad/ledande personal för EIB-gruppens huvudkontor i Luxemburg
Del nr: 3
Tillhandahållande av tillfällig yrkeskvalificerad/ledande personal i Luxemburg genom bemanningsföretag.