Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“ с 6 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка е с предмет „Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“.
Начин на провеждане на процедурата: електронно, чрез уеб базираната Система за електронно възлагане на обществени поръчки (СЕВОП), намираща се на адрес: https://sevop.minfin.bg/.
Видовете консумативи и моделите копирни и печатащи устройства, за които са предназначени, са подробно описани в съответните образци на ценова оферта в СЕВОП.
Поръчката се състои от 6 (шест) обособени позиции.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 10 500 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши „Самсунг“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Участниците следва да предлагат оригинални консумативи със същите продуктови номера като тези, посочени от възложителя в съответния образец на ценова оферта за обособена позиция № 1 в СЕВОП, включително да съответстват на посочените модели копирни и печатащи устройства с марка „Ейч Пи“ и бивши „Самсунг“. Пълен списък и подробно описание на артикулите, за които участниците декларират възможност да доставят по тази обособена позиция, е представен в образеца на ценова оферта за обособена позиция № 1 в СЕВОП на адрес: https://sevop.minfin.bg/.
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)“
Обособена позиция №: 2
По обособена позиция № 2 ще бъдат доставяни оригинални касети с тонер, барабани и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“). Участниците следва да предлагат оригинални консумативи със същите продуктови номера като тези, посочени от възложителя в съответния образец на ценова оферта в СЕВОП, включително да съответстват на посочените модели копирни и печатащи устройства. Пълен списък и подробно описание на артикулите, за които участниците декларират възможност да доставят по тази обособена позиция, са представени в образеца на ценова оферта по обособена позиция № 2 в СЕВОП на адрес: https://sevop.minfin.bg/.
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк)“
Обособена позиция №: 3
Участниците следва да предлагат оригинални консумативи със същите продуктови номера като тези, посочени от възложителя в съответния образец на ценова оферта за обособена позиция № 3 в СЕВОП, включително да съответстват на посочените модели копирни и печатащи устройства с марка „Лексмарк“. Пълен списък и подробно описание на артикулите, за които участниците декларират възможност да доставят по тази обособена позиция, е представен в образеца на ценова оферта за обособена позиция № 3 в СЕВОП на адрес: https://sevop.minfin.bg/.
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс)“
Обособена позиция №: 4
Участниците следва да предлагат оригинални консумативи със същите продуктови номера като тези, посочени от възложителя в съответния образец на ценова оферта за обособена позиция № 4 в СЕВОП, включително да съответстват на посочените модели копирни и печатащи устройства с марка „Ксерокс“. Пълен списък и подробно описание на артикулите, за които участниците декларират възможност да доставят по тази обособена позиция, е представен в образеца на ценова оферта за обособена позиция № 4 в СЕВОП на адрес: https://sevop.minfin.bg/.
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки“
Обособена позиция №: 5
По обособена позиция № 5 ще бъдат доставяни консумативи за печат за копирни и печатащи устройства със следните търговски марки: Konica (Коника), Kyocera (Киосера), DELL (Дел), Epson (Епсън), Oki (Оки), Panasonic (Панасоник), Rex-Rotary&Ricoh (Рекс-Ротари и Рико), SHARP (Шарп) и Toshiba (Тошиба). Участниците следва да предлагат оригинални консумативи със същите продуктови номера като тези, посочени от възложителя в съответния образец на ценово предложение в СЕВОП, включително да съответстват на посочените марки и модели копирни и печатащи устройства.
Подробно описание и списък на артикулите, за които участниците декларират възможност да доставят по тази обособена позиция, е представен в образеца на ценово предложение по лот 5 в СЕВОП.
„Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“
Обособена позиция №: 6
Предлаганите консумативи по тази обособена позиция трябва да са съвместими (неоригинални) и да са произведени за конкретните марки и модели копирни и печатащи устройства, посочени в образеца на ценова оферта по обособена позиция № 6 в СЕВОП. Списък и описание на артикулите, за които участниците декларират възможност да доставят по тази обособена позиция, са представени в образеца на ценова оферта в СЕВОП на адрес: https://sevop.minfin.bg/.