II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rur stalowych szybkozłącznych do Polskiej Grupy Górniczej S.A., Oddział KWK Mysłowice-Wesoła nr gr. 272-7 w trybie przetargu nieograniczonego.
Nuorodos numeris: 601902664/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44163100 Vamzdžiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zmówienia (postępowania przetargowego) jest dostawa rur stalowych szybkozłącznych do budowy rurociągu klimatyzacji w wyrobiskach górniczych w obudowie łukowej typu: Łp Oddziału KWK Mysłowice-Wesoła należącego do Polskiej Grupy Górniczej S.A. w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163100 Vamzdžiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 168,3 x 7,1 x 3 000 R35=P235Tr1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy - w ilości 60 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 114,3 x 3,6 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy - w ilości 3 480 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 273,0 x 7,1 x 3 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy - w ilości 12 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 168,3 x 7,1 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy - w ilości 3 600 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 273,0 x 7,1 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy - w ilości 690 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 273,0 x 7,1 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy - w ilości 690 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 273,0 x 7,1 x 3000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy - w ilości 12 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 168,3 x 4,5 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy - w ilości 3 600 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 168,3 x 4,5 x 3 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy - w ilości 60 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 114,3 x 3,6 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy - w ilości 3 480 m.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 601902664/01
II.1.2)Główny kod CPV44163100 Rury
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163100 Rury
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10