Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Prekės - 409727-2019
Lenkija-Katowice: Sutvirtinimai ir kasybos statramsčiai
2019/S 167-409727
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 285-6
Nuorodos numeris: 701902624
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44460000 Sutvirtinimai ir kasybos statramsčiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych
Pirkimo dalies Nr.: Od 1 do 25
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Międzydrzwiowe rozpory przeznaczone do łączenia i stabilizacji odrzwi obudowy chodnikowej, wykonanej z kształtowników V25, V29, V32, V36 w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych:
Zadanie 1- ROZPORA NIESYMETRYCZNA V-29 L-500 MM, STRZEMIĘ M-20 - 9152 kpl.
Zadanie 2 - ROZPORA NIESYMETRYCZNA V-29 L-750 MM, STRZEMIĘ M-20 - 42662 kpl.
Zadanie 3 - ROZPORA NIESYMETRYCZNA V-29 L-750 MM, STRZEMIĘ M-24 - 11609 kpl.
Zadanie 4 - ROZPORA NIESYMETRYCZNA V-29 L-800 MM, STRZEMIĘ M-20 - 13161 kpl.
Zadanie 5 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-25 L-1000 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 1720 kpl.
Zadanie 6 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-29 L-500 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 3832 kpl.
Zadanie 7 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-29 L-600 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 4500 kpl.
Zadanie 8 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-29 L-750 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 78558 kpl.
Zadanie 9 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-29 L-800 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 108818 kpl.
Zadanie 10 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-29 L-1000 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 113847 kpl.
Zadanie 11 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-29 L-1250 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 12580 kpl.
Zadanie 12 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V36 L-300 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 6132 kpl.
Zadanie 13 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V36 L-330 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 2000 kpl.
Zadanie 14 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V36 L-500 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 252339 kpl.
Zadanie 15 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V36 L-600 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 59229 kpl.
Zadanie 16 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V36 L-750 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 604234 kpl.
Zadanie 17 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V36 L-800 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 350642 kpl.
Zadanie 18 - ROZPORA RUROWA NIESYMETRYCZNA V-32/V36 L-1000 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 78907 kpl.
Zadanie 19 - ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-25/V-29 L-500-750 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 7500 kpl.
Zadanie 20 - ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-25/V-29 L-600-800 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 1600 kpl.
Zadanie 21 - ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-25/V-29 L-750-1000 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 2600 kpl.
Zadanie 22 - ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-32/V-36 L-400-500 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 4710 kpl.
Zadanie 23 - ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-32/V-36 L-500-750 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 13525 kpl.
Zadanie 24 - ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-32/V-36 L-600-850 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 2300 kpl.
Zadanie 25 - ROZPORA RUROWA REGULOWANA V-32/V-36 L-850-1250 MM, ŚRUBY HAKOWE TR20x4 - 1000 kpl.
Dostawy - 409727-2019
Polska-Katowice: Podpórki i rozpórki górnicze
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902624
II.1.2)Główny kod CPV
44460000 Podpórki i rozpórki górnicze
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: Od 1 do 25
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia: