Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια κιβωτίων τοποθέτησης τριφασικών «έξυπνων» μετρητών Χ.Τ., παροχών Νο 4 και Φ.Ο.Π..
Referenznummer der Bekanntmachung: 503010
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31213100 Verteilerkästen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Κιβώτια τοποθέτησης τριφασικών «έξυπνων» μετρητών Χ.Τ., παροχών Νο 4 και Φ.Ο.Π..
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 260 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
40.000 τεμ. κιβωτίων τοποθέτησης τριφασικών «έξυπνων» μετρητών Χ.Τ., παροχών Νο 4 και Φ.Ο.Π..
Προκήρυξη σύμβασης – υπηρεσίες κοινής ωφέλειας
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/25/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Αριθμός αναφοράς: 503010
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV31213100 Κυτία διανομής ηλεκτρικού ρεύματος
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 1 260 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: