Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przebudowa RE „Żelazny” w km. 0+000-6+000 wraz z wykonaniem przepompowni umożliwiającej odwodnienie gruntów przyległych do rowu i przerzut wód do odbiornika rzeki Świnki zgodnie z projektem bud.wykon.
Numer referencyjny: 2172/EZP/MRU/2021
II.1.2)Główny kod CPV45231000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy RE „Żelazny” w km. 0+000-6+000 wraz z wykonaniem przepompowni umożliwiającej odwodnienie gruntów przyległych do rowu i przerzut wód do odbiornika rzeki Świnki” zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym.