Építési beruházás - 410212-2019
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 168-410212
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés az 1527/2016. (IX.29.) Korm. határozat szerinti infrastruktúra-fejlesztés tervezési éskivitelezési munkáira - I. ütem.
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka
45210000 Magasépítési munka
45262700 Épületátalakítási munka
45262800 Épületbővítési munka
45300000 Épületszerelési munka
45313100 Felvonó szerelése
45315100 Villamos gépészeti szerelési munkák
45350000 Gépészeti szerelések
45400000 Épületbefejezési munka
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Vállalkozó feladata az alábbi létesítmények tervezési és kivitelezési munkáinak az elvégzése:
Központi oktatási épület (K épület):
A meglévő és átalakítandó épületrész nettó alapterülete: 12 616 m2. A meglévő átalakítandó épületbe az oktatási funkciók (előadók, tanszékek, oktató termek, rektorátus, kancellária) kerülnek elhelyezésre.
Az új épületrész nettó alapterülete: 3 929 m2. Az új épületrészbe kerül az aula, nagy előadó és az étterem.
Feladat az épület teljeskörű tartószerkezeti, építészeti, épületvillamossági, épületgépészeti kialakítása, liftek szerelése valamint a kapcsolódó útépítési, közműépítési és kertészeti munkák.
Továbbá feladat az épület alkotórészét képező beépített bútorainak beépítése.
Műemlékvédelem alatt álló Haussmann épületek felújítása, belső átalakítása a feladat. Az épületekbe iroda,kiszolgáló funkciók és a B14 épületbe apartmanház funkció kerül kialakításra.
B3 épület: nettó szintterület összesen: 973 m2.
B4 épület: nettó szintterület összesen: 1 010,74 m2.
B5 épület: nettó szintterület összesen: 1 390 m2.
B6 épület: nettó szintterület összesen: 1 001,04 m2.
B7 épület: pince szint nettó alapterület: 324 m2.
B13 épület: földszinti nettó alapterület: 365 m2 (felújítandó 200,49 m2, bontás: 165 m2).
B14 épület: Nettó szintterület összesen: 491,02 m2.
Összesen: 5 390, 29 m2.
Átalakítandó meglévő épület:
B9 épület: nettó szintterület összesen: 747 m2. Az épületben kizárólag a meglévő kazánház kerül átépítésre,kibővítésre.
Bontási munkák:
B8 épület: nettó szintterület összesen: 1 014,75 m2.
B10 épület: nettó szintterület összesen: 2 404,79 m2.
Összesen: 3 584,54 m2.
A feladatok közé tartozik az építési engedélyezési valamint kivitelezési tervek elkészítésének feladat. A Vállalkozó által ellátandó Szerződés szerinti feladatok magukban foglalják az építésügyi hatósági engedély,valamint a használatbavételi engedély illetékes Hatóságtól történő, Megrendelő, mint építtető nevében benyújtott kérelmezését és beszerzését.
Ajánlatkérő tárgyi közbeszerzési eljárás műszaki leírását a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének figyelembe vételével készítette.