29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 410212-2021
Chorwacja-Novi Vinodolski: Roboty w zakresie oczyszczania ścieków
2021/S 154-410212
Sprostowanie
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
PROJEKTIRANJE, IZGRADNJA I PUŠTANJE U RAD UPOV-a, POSTROJENJA ZA SUŠENJE MULJA I GLAVNIH TRANSPORTNIH CRPNIH STANICA - SUSTAV ODVODNJE OTPADNIH VODA - AGLOMERACIJA NOVI VINODOLSKI, CRIKVENICA I SELCE
Numer referencyjny: VV 4.1
II.1.2)Główny kod CPV
45232421 Roboty w zakresie oczyszczania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
DON 11.
Predmet nabave je projektiranje, ishođenje dozvola, izgradnja, dobava i ugradnja opreme, puštanje u pogon, pokusni rad, testovi po dovršetku (testovi prije i pri puštanju u rad), te uklanjanje nedostatka u jamstvenom roku za:
• Projektiranje, izgradnju i probni rad UPOV-a Novi Vinodolski, kapacitete 12.000 ES i postrojenja za sušenje mulja
• Projektiranje, izgradnju i probni rad UPOV-a Crikvenica, kapacitete 31.500 ES
• Rekonstrukciju 40 m vodoopskrbnog sustava, izgradnju 382 m transportnog sustava otpadnih voda, izgradnju 245 m novog sustava odvodnje te rekonstrukciju 74 m postojećeg sustava odvodnje