Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Vícestranná rámcová smlouva v kaskádě na služby pomoci v oblasti posuzování souladu
Spisové číslo: FISMA/2020/OP/0006
II.1.2)Hlavní kód CPV79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
II.1.4)Stručný popis:
Vícestranná rámcová smlouva na služby pomoci v oblasti posuzování souladu.
Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II kohta: Kohde
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Peräkkäisjärjestelmän mukainen rinnakkainen puitesopimus tukipalveluista vaatimustenmukaisuuden arvioinnin alalla
Viitenumero: FISMA/2020/OP/0006
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79400000 Yrityskonsultointi, johdon konsultointi ja niihin liittyvät palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Kyseessä on rinnakkainen puitesopimus tukipalveluista vaatimustenmukaisuuden arvioinnin alalla
VI kohta: Täydentävät tiedot
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wielokrotna umowa ramowa w systemie kaskadowym o usługi pomocy w dziedzinie oceny zgodności
Numer referencyjny: FISMA/2020/OP/0006
II.1.2)Główny kod CPV79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
II.1.4)Krótki opis:
Wielokrotna umowa ramowa o usługi pomocy w dziedzinie oceny zgodności.