Tanzania-Dar es Salaam: Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
2021/S 154-410519
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Marché public de fournitures pour "tuyaux, valves et système de pompe solaire"
Numer referencyjny: Enabel-TAN 147-F02_0
II.1.2)Główny kod CPV44160000 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Achat de tuyaux et de valves pour Nyakayenzi
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44000000 Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
Achat de tuyaux et de vannes pour Kazuga
Część nr: 2
Pompe et système d'énergie solaire pour Kakonko
Część nr: 3
42122000 Pompy