Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Bútorok beszerzése a moldovai küldöttség új irodái számára
Hivatkozási szám: EEAS/DELMDAC/2021/OP/0020
II.1.2)Fő CPV-kód39100000 Bútorok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Elsődleges irodabútorok, kiegészítő irodabútorok és kapcsolódó tartozékok beszerzése, leszállítása és beszerelése a moldovai küldöttség új telephelye számára.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 160 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)39100000 Bútorok
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: