Works - 410535-2020
Nederland-Leiden: Bouwen van gebouwen
2020/S 170-410535
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
A07.61 Bouwkundige aannemer binnenzwembad en ijshal De Vliet te Leiden
Referentienummer: A07.61.2020
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45210000 Bouwen van gebouwen
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht omvat de bouwkundige werken van een nieuw te bouwen binnenzwembad met gemeenschappelijke/ondersteunende voorzieningen met als optie een nieuwe ijshal met verhuurbare ruimten. De opdracht zal tijdens de ontwerpfase op basis van DNR 2011 worden uitgevoerd. Tijdens de uitvoeringsfase op basis van UAV 2012.
In de ontwerpfase zal de bouwkundig aannemer in bouwteamverband advies op maakbaarheid en planning van het ontwerp inbrengen. Na vaststelling van het definitieve krediet door de gemeenteraad in het voorjaar 2021 zal de aanneemovereenkomst worden getekend en kan de uitvoeringsfase starten.
Het doel dat de gemeente Leiden met dit project voor ogen heeft, is als volgt: Een nieuw duurzaam (zowel functioneel als energetisch) binnenzwembad en ijshal op Sportpark De Vliet dat de sportbeoefening en sportbeleving van de (top)sporters, verenigingen, bezoekers en de gemeente Leiden in de regio voor de komende decennia kan faciliteren.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
45212211 Bouwen van ijsbaan
45212212 Bouwwerkzaamheden voor zwembad
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het project bestaat uit de nieuwbouw van een binnenzwembad met gemeenschappelijk/ondersteunende voorzieningen met optioneel de ijshal en verhuurbare ruimten onder de ijshal. Als Combinatiegebouw omvat het project een bruto vloeroppervlak van afgerond 16.300 m2 incl. technische ruimten, als volgt verdeeld:
1. binnenzwembad (ca 3 800 m2 bvo):
a) zwembad 35,0 x 25,0 x 2,5 m;
— waterpolowedstrijden op (inter)nationaal topsportniveau,
— kortebaan zwemwedstrijden (25-meter wedstrijden) op nationaal niveau,
— instructiezwemmen, doelgroepzwemmen, recreatiezwemmen, onderwaterhockey,
b) tribune-capaciteit 370 vaste zitplaatsen en VIP plateau;
c) kleedruimtes, bergingen en techniek,
2. gemeenschappelijke/ondersteunende voorzieningen (ca 1 200 m2 bvo), zoals:
a) entree met ontvangsthal;
b) ondersteunende Horeca;
c) verenigingsruimten, vergaderruimten en multifunctionele ruimten;
d) personeels- en klantvoorzieningen;
e) shop;
f) bergingen en techniek.
3. ijshal (twee-laags) (ca 10 300 m2 bvo):
a) ijsvloer rondbaan 250 m voor langebaanschaatsen;
b) ijsvloer 60 x 30 m, voor ijshockey, shorttrack en kunstrijden;
c) ijsvloer 45 x 20 m voor recreatief curling en krabbelbaan voor de jeugd;
d) tribune-capaciteit: rondbaan 150 vaste zitplaatsen en 30x60 ijsvloer 300 vaste zitplaatsen;
e) kleedruimtes, bergingen en techniek;
4. verhuurbare ruimten onder rondbaan ijshal (ca 1 000 m2 bvo), casco oplevering.