Dostawy - 410548-2021
Submission deadline has been amended by:  465969-2021
Polska-Warszawa: Maszyny do uzdatniania ścieków
2021/S 155-410548
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa infrastruktury wodno – kanalizacyjnej dla Polskiej Stacji Antarktycznej im. H. Arctowskiego wraz z instalacją
Numer referencyjny: WK-ARCTOWSKI PNU 08 21
II.1.2)Główny kod CPV
42996000 Maszyny do uzdatniania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury wodno – kanalizacyjnej dla Polskiej Stacji Antarktycznej im. H. Arctowskiego wraz z instalacją, składająca się z dwóch etapów:
Etap 1 – wykonanie i dostawa kompletnej Infrastruktury wodno – kanalizacyjnej;
Etap 2 – instalacja Infrastruktury (prawo opcji)
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
42122130 Pompy wodne
44160000 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
II.2.4)Opis zamówienia:
Etap 1 – wykonanie i dostawa kompletnej Infrastruktury wodno – kanalizacyjnej, tj.:
- opracowanie projektu warsztatowego kontenerowego budynku stacji pomp zgodnie z wytycznymi zawartymi w projekcie budynku stacji pomp (załącznik 2 do Opisu Przedmiotu Zamówienia). Projekt warsztatowy powinien zawierać konkretne modele stosowanej armatury pompowo – wodnej i instalacyjnej do akceptacji zamawiającego,
- opracowanie projektu warsztatowego kontenerowych budynków oczyszczalni ścieków zgodnie z wytycznymi zawartymi w projekcie oczyszczalni ścieków (załącznik 3 do Opisu Przedmiotu Zamówienia). Projekt warsztatowy powinien zawierać konkretne modele stosowanej armatury pompowo – wodnej i instalacyjnej do akceptacji zamawiającego,
- wykonanie kompletnej, zewnętrznej instalacji wodno – kanalizacyjnej zgodnie z projektem zagospodarowania terenu (załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia),
- wykonanie kontenerowego budynku stacji pomp (z wyłączeniem prefabrykowanych fundamentów żelbetowych) z kompletną armaturą rurowo – pompową oraz wewnętrznymi instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi (projekt budynku stacji pomp stanowi załącznik 2 do Opisu Przedmiotu Zamówienia),
- wykonanie zestawu kontenerowych budynków oczyszczalni ścieków (z wyłączeniem prefabrykowanych fundamentów żelbetowych) z kompletną armaturą rurowo – pompową, instalacjami technologicznymi oraz wewnętrznymi instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi (projekt oczyszczalni ścieków stanowi załącznik 3 do Opisu Przedmiotu Zamówienia),
- dostawa infrastruktury wodno - kanalizacyjnej określonej w tiretach 3 - 5 powyżej (zwanej dalej również: „Infrastrukturą”) dla Polskiej Stacji Antarktycznej im. H. Arctowskiego (Wyspa Króla Jerzego, Szetlandy Południowe, Antarktyka, poza terytorium UE) do Portu Gdynia, która to dostawa realizowana będzie zgodnie z Formułą FCA (Free Carrier) a w przypadku transportu statkiem ekspedycyjnym realizowane będą zgodnie z Formułą FAS (Free along ship) w Porcie w Gdyni wg INCOTERMS 2020. W przypadku FCA i FAS wyładunek w Porcie w Gdyni po stronie Zamawiającego,
- przygotowanie Infrastruktury do załadunku na statek i do transportu morskiego należy wykonać zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4 do Opisu Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca przekaże Zamawiającemu kompletne komponenty infrastruktury wodno – kanalizacyjnej, wraz ze szczegółową specyfikacją wysyłkową, zgodnie ze wzorem zawartym w Załączniku 6 do Opisu Przedmiotu Zamówienia,
- odprawa Infrastruktury w tym m.in. uzyskanie zgody na eksport towaru, odprawa eksportowa zgodnie z obowiązującymi przepisami celnymi, uzyskanie wszelkich pozwoleń na transport towaru wewnątrz terminala portowego i transport Infrastruktury pod miejsce rozładunku, w doku wskazanym przez Zamawiającego.
Etap 2 – instalacja Infrastruktury (prawo opcji), tj.:
- wykonanie zewnętrznej instalacji wodno – kanalizacyjnej zgodnie z projektem zagospodarowania terenu (załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia),
- wykonanie kontenerowego budynku stacji pomp na gotowych fundamentach wykonanych przez Zamawiającego zgodnie z projektem budynku stacji pomp (załącznik 2 do Opisu Przedmiotu Zamówienia) oraz projektem zagospodarowania terenu (załącznik 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia),
- wykonanie kontenerowych budynków oczyszczalni ścieków na gotowych fundamentach wykonanych przez Zamawiającego zgodnie z projektem oczyszczalni ścieków (załącznik 3 do Opisu Przedmiotu Zamówienia) oraz projektem zagospodarowania terenu (załącznik 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia).