II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa kabli górniczych elektroenergetycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 313-2
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200858-1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31320000 Stromverteilerkabel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Przedmiot zamówienia: Dostawa kabli górniczych elektroenergetycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 313-2
4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Der öffentliche Auftraggeber behält sich das Recht vor, Aufträge unter Zusammenfassung der folgenden Lose oder Losgruppen zu vergeben:
1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku Nr 2 do SWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 17
2. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną
lub więcej części zamówienia (zadań).
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31320000 Stromverteilerkabel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
KABEL YKY-ŻO 4X70 1KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 260 m
Los-Nr.: 2
KABEL YKY-ŻO 5X35 1KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 650 m
Los-Nr.: 3
KABEL YKYFTLY-ŻO 4X120 1KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 250 m
Los-Nr.: 4
KABEL YHKGXSEKYN 3X35/16 1KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 600 m
Los-Nr.: 5
KABEL YHKGXSEKYN 3X50/16 1KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 3600 m
Los-Nr.: 6
KABEL YHKGXSEKYN 3X120/35 1KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 3150 m
Los-Nr.: 7
KABEL YHKGXSEKFOYN 3X185/30 3,6/6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 1000 m
Los-Nr.: 8
KABEL YHKGXSEKFOYN 3X185/70 3,6/6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 2000 m
Los-Nr.: 9
KABEL YHKGXSEKFTZNYN 3X50/25 3,6/6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 1000 m
Los-Nr.: 10
KABEL YHKGXSEKFTZNYN 3X70/16 3,6/6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 1800 m
Los-Nr.: 11
KABEL YHKGXSEKFTZNYN 3X120/30 3,6/6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 3300 m
Los-Nr.: 12
KABEL YHKGXSEKYN 3X50/25 6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 801 m
Los-Nr.: 13
KABEL YHKGXSEKYN 3X70/25 6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 5650 m
Los-Nr.: 14
KABEL YHKGXSEKYN 3X120/30 6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 3425 m
Los-Nr.: 15
KABEL YHKGXSEKYN 3X150/30 6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 1200 m
Los-Nr.: 16
KABEL YHKGXSEKYN 3X185/30 6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 420 m
Los-Nr.: 17
KABEL YHKGXSEKYN 3X240/30 6KV CU ELEKTROENERGETYCZNY 1000 m