Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 410625-2022
Česko-Praha: Osobní vozidla
2022/S 143-410625
Oznámení o výsledku zadávacího řízení – veřejné služby
Výsledky zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Operativní leasing osobních vozidel pro Skupinu ČEZ
II.1.2)Hlavní kód CPV
34110000 Osobní vozidla
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je ujednání rámcových podmínek časově omezeného užívání osobních vozidel ve vlastnictví Dodavatele v (sub)kategoriích specifikovaných v zadávací dokumentaci spolu s poskytnutím souvisejících služeb, tedy sjednání podmínek pronájmu osobních vozidel pro Skupinu ČEZ formou operativního leasingu.
Vozidla budou pronajímána na základě příslušné dílčí smlouvy na dobu určitou 48 kalendářních měsíců s ročním průběhem kilometrů stanoveným v zadávací dokumentaci.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: