Išankstinis informacinis skelbimas
Šis skelbimas yra tik dėl išankstinės informacijos
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
COVID-19 terapinių vaistų kartografavimo platformos ES galimybių studija, projektavimas ir prototipo kūrimas
Nuorodos numeris: HADEA/2021/OP/0009-PIN
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas73000000 Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Paslaugų pirkimo sutartis, apimanti galimybių vertinimą, interaktyvios platformos kūrimo projektą ir prototipą, kuriais nustatomi COVID-19 terapinių vaistų pajėgumai ir tiekimas ES, įskaitant produktus mokslinių tyrimų ir plėtros etapais. Tokie vaistai gali būti intensyviosios terapijos skyriams skirti vaistai, heparinas, deksametazonas ir antibiotikai, in vitro diagnostikos priemonės ir (arba) atrankinės diagnostikos priemonės.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)73000000 Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
COVID-19 terapinių vaistų kartografavimo platformos ES galimybių studija, projektavimas ir prototipo kūrimas.
Prezentul anunţ este doar un anunț de intenție
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Studiu de fezabilitate, proiectare și dezvoltare de prototipuri pentru o platformă de inventariere a produselor terapeutice privind COVID-19 în UE
Număr de referinţă: HADEA/2021/OP/0009-PIN
II.1.2)Cod CPV principal73000000 Servicii de cercetare şi de dezvoltare şi servicii conexe de consultanţă
II.1.4)Descriere succintă:
Contract de servicii care cuprinde evaluarea fezabilității, proiectarea și dezvoltarea de prototipuri pentru o platformă interactivă care să inventarieze capacitatea de producție și furnizarea de terapii COVID-19 în UE, inclusiv de produse în etapele de cercetare și dezvoltare. Astfel de tratamente pot include medicamente ICU, heparină, dexametazonă și antibiotice, dispozitive pentru diagnostic in vitro/diagnostic companion.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)73000000 Servicii de cercetare şi de dezvoltare şi servicii conexe de consultanţă
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Studiu de fezabilitate, proiectare și dezvoltare de prototipuri pentru o platformă de inventariere a produselor terapeutice privind COVID-19 în UE.