Supplies - 410637-2022
Poland-Chrzanów: Electricity
2022/S 143-410637
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2022/S 135-387146)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Przetarg nieograniczony na dystrybucję i dostawę energii elektrycznej pn Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla Wodociągów Chrzanowskich
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca zakup energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2020 r., poz. 833 z późn, zm.) dla obiektów Wodociągów Chrzanowskich Sp. z o.o. na okres 1.01.2023 do 31.12.2023. Planowany zakup energii elektrycznej na 2023 rok wynosi: 6 220 MWh +/- 10%.