Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Projekt i budowa drogi ekspresowej S10 Bydgoszcz-Toruń, odcinek 4 od węzła Toruń Zachód do węzła Toruń Południe
Reference number: GDDKiA.O.BY.D-3.2410.4.2021.5
II.1.2)Main CPV code45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
Przedmiot zamówienia publicznego stanowią roboty budowlane polegające na wybudowaniu drogi ekspresowej S10 Bydgoszcz-Toruń na odcinku od węzła Toruń Zachód do węzła Toruń Południe, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez wykonawcę robót budowlanych