Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Technické zariadenia 5 - Vyvolávacie systémy
Número de referencia: SE-VO1-2020/002941 v nadväznosti na OVO1-2020/000193 a OVO1-2019/000566
II.1.2)Código CPV principal35261000 Paneles de información
II.1.4)Breve descripción:
Predmetom zákazky je dodávka vyvolávacích systémov, konkrétne:
1. Informačné kiosky
2. Navigačné displeje
3. Informačné displeje
4. Súvisiace práce
Súčasťou predmetu zákazky sú aj všetky súvisiace licencie a služby zabezpečenia 4-ročnej servisnej podpory dodávaných zariadení a služby, ktoré priamo súvisia s dodaním konkrétneho požadovaného tovaru, t.j.konfigurácia a inštalácia týchto technických zariadení, doprava na miesto určenia (spojená s vykládkou tovaru,likvidáciou obalov).
Verejný obstarávateľ zároveň požaduje oceniť služby súvisiace s plnením predmetu zákazky: služby technického špecialistu.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)48813100 Tablones de anuncios electrónicos
51300000 Servicios de instalación de equipos de comunicaciones
51610000 Servicios de instalación de ordenadores y de equipo para procesamiento de la información
72500000 Servicios informáticos
60000000 Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
II.2.4)Descripción del contrato:
Stručný opis predmetu zákazky vrátane povahy a množstva požadovaných tovarov je uvedený v bode II.1.4) tohto oznámenia o výsledku verejného obstarávania.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 1 súťažných podkladov (EO/Elektronická tabuľa tejtozákazky/Súťažné podklady/Predmet zákazky).