Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:Hivatkozási szám: EKR000424172018
II.1.2)Fő CPV-kód45213312 Parkolóház építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés PAMOK – Győr közcélú parkolási infrastruktúrájának fejlesztése keretében parkolólemez, ideiglenes parkoló és belső parkoló kivitelezésére
VI. szakasz: Kiegészítő információk