Dodávky - 411705-2021
Slovensko-Bratislava: Osobné automobily
2021/S 156-411705
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Nákup osobných motorových vozidiel pre MsP
Referenčné číslo: MAGS OVO 58486/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV
34110000 Osobné automobily
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je nákup osobných motorových vozidiel podľa technických špecifikácií uvedených pre jednotlivé časti.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 223 202.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
9 ks motorových vozidiel rovnakej špecifikácie
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je pre časť 1 nákup 9 ks osobných motorových vozidiel s rovnakou technickou špecifikáciou.
3 ks motorových vozidiel s rôznymi špecifikáciami
Časť č.: 2
Predmetom zákazky je pre časť 2 nákup 3 ks osobných motorových vozidiel s rôznou technickou špecifikáciou.