A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
2. A Szerződés 2) pontjában szereplő, vállalkozási átalánydíj az alábbiak szerint módosul:
Eredeti szövegrész:
A vállalkozási átalánydíj összege:
Nettó összesen: 1 772 977 362 Ft
Módosítással belépő szövegrész:
Nettó összesen: 1 972 852 738 Ft
2. Az akadályoztatással érintett útépítési projektelemek kivitelezésének határideje: 2022.05.26. napja.