Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис-обзавеждане и мебели за нуждите на ДАЕУ по Обособена позиция 1 — Доставка и монтаж на офис мебели и столове
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва доставка и монтаж на офис обзавеждане — мебели и столове за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ по условията на Рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка: