Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Leerlingenvervoer Veldhoven 2022/20023 e.v.
Referentienummer: BIZOB-2021-VEL-CSA-00883
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60100000 Wegvervoersdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De overeenkomst bestaat uit het vervoeren van leerlingen die, over het algemeen woonachtig binnen Veldhoven zijn en naar en van scholen voor (speciaal) basisonderwijs, (voortgezet) speciaal onderwijs, voortgezet onderwijs en stageadressen in diverse plaatsen, vervoerd worden. Eind 2021 ging het om ongeveer 175 leerlingen in het vervoer, die naar circa 49 verschillende scholen/ locaties gaan. Het vervoer moet worden uitgevoerd met speciale zorg, gezien de kwetsbaarheid en de eventuele handicaps/beperkingen van de leerlingen. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de leerling totdat de leerling is overgedragen aan de ouders/verzorgers of aan de school/stageplaats, waarbij toezicht op de andere leerlingen gehandhaafd blijft.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)60120000 Taxidiensten
60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Primair gaat het om leerlingenvervoer en incidenteel zouden er soms ook ritten t.b.v. jeudgwet vervoer afgenomen kunnen worden.